Wellplast Plastik, kendi sektöründe yeni ürün ve sistem çözümleri ile ilgili her geçen gün AR-GE çalışmalarını arttırmaktadır. Bünyesinde özellikle plastik ürün üretim sistemleri üzerine AR-GE çalışmalarını sürekli devam ettirmektedir.

Tesisimiz KARAMAN Bölgesinde 1.000 m2 kapalı alanda kahve valfi ve valf montaj makinesi üretimi için tasarlanmıştır. Aylık valf üretim kapasitemiz 5.000.000'dur. Tesisimiz plastik sektörünün son teknoloji tam otomatik makinaları ile faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Wellplast Plastik Yurt içi ve yurt dışı müşterilerine tasarım, proje, üretim, montaj ve servis süreçlerini bir arada sunan çözümler geliştirmektedir.

Wellplast.; Üretimini yaptığı bütün ürünleri için garanti veren yapısı ile müşterilerinin her zaman yanındadır. Ürün ve hizmet anlamında sağladığı yüksek kaliteyi satış sonrasında da sürdürebilmek ana hedeflerindendir.


Müşterilerden gelen her soruna anında çözüm odaklı çalışmaktadır. Şikayet sebebi olan noktada sorun analizi yapılır ve gelecekte doğabilecek sorunları ortadan kaldırmak için hemen çalışmalarına başlar.
Sattığı her bir ürünün kalitesinin aynası olduğu ve ismini yansıttığı bilinciyle hareket eden Wellplast Valve müşterileri için güven kaynağıdır.

Üretim Kapasitemiz